Caudalie Leke Kremi ile Temiz Bir Cilt

Cilt lekelenmesi yüzde çil ya da yaşlılık lekeleri, vücudun farklı bölgelerinde de genelde güneş ışınlarından kaynaklanmaktadır. Lekelerin altına yatan renk pigmentlerini oluşturan melaninin cilt yüzeyine gereğinden fazla salgılanmasıdır. Cilt lekeleri kahverengi, kırmızı ve tonlarında farklı ebatlarda görülmektedir. Cilt keroten, hemoglabin ve melanin tarafından rengini alır. Eğer vücut tarafından melanin salgılanması fazla ise bu hücrelerin artmasına neden olur. Bu artama da lekelerin cilt yüzeyinde oluşmasına kaynak sağlar. Sağlıksız ve kötü görünüme neden olan lekeler, yüz, el ve omuz bölgesinde genelde daha sık görülürler. Yaşlılık lekesi adı verilen ventigo, hücre oluşumunun azalması nedeniyle oluşurlar. Tedavisi daha zor olan bu oluşumlara karşı cildinizin yenilenmesini sağlayan Caudalie leke karşıtı kremi kullanmalısınız. Caudalie leke karşıtı gece kremi cildin gece boyunca yenilenmesine olanak sağlar. Çok boyutlu etkisi sayesinde lekelerin sadece tonun açılmasına değil ciltten tamamen arınmasına yardımcı olur. Lekelerin ilk görünmeye başlamasıyla bu ürünü kullanmalısınız. Aksi halde tedavisin süresi artar. Bununla birlikte gebelik döneminde yüzde oluşan lekelere karşı caudalie leke karşıtı kremi kullanmasınız. Bu krem bu hassas dönemde bebek ve anne sağlığına herhangi olumsuz etki yaratmadan cildi nemlendirir, melanin üretim seviyesini düzenleyerek leke oluşumunu engellerken var olan lekelerin de ciltten silinmesine yardımcı olur.

 Caudalie leke karşıt krem birden fazla etkiye sahiptir. Krem lekeleri ciltten temizlerken, güneşten kaynaklanana lekelere de etki gösterir. Cilt lekelerinin en çok oluşma nedenleri; güneş ışınları, hamilelik, yaşlanma ve bazı hormonal ilaçlardır. Neden ne olursa olsun cilt lekelerinin tedavisinde Caudalie leke karşıtı kremi kullanabilirsiniz. Günümüzde sık rastlanan cilt problemleri arasında yer alan lekelerden kurtulmak için birçok tedavi yolu geliştirilmiş olsa da bunların yan etkileri, iyileşme sürecinde yaşanan sıkıntılar ve maliyetleri göz önüne alındığında Caudalie leke karşıtı kremin çok daha avantajlı olduğunu göreceksiniz. Leke tedavisinde cilt soyma en çok kullanılan medikal işlemdir. Bu işlemde lekelerin oluştuğu üst katman farklı kimyasallarla soyularak lekelerin giderilmesi tekniği kullanılır. Fakat bu kimyasallar hassas ciltler için çok da uygun değildir. Ayrıca bu uygulamalar zamanla yeni oluşumların önüne geçemez. Fakat düzenli olarak Caudalie leke karşıtı kremi kullandığınızda hem lekelerden kurtulacak hem de yeni leke oluşumunu engellemiş olacaksınız. Caudalie leke karşıtı krem aşırı hassas ciltlerin kullanıma uygundur. Doğal bitki özleri ile özenle hazırlanan içeriği sayesinde Caudalie leke karşıtı krem, sizi zahmetsizce lekelerinizden kurtarır. Caudalie leke giderici krem, peeling özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde cilt üst derideki lekelere neden olan dokuları ciltten uzaklaştırırken, ciltte biriken diğer zararlı yapıları da ciltten söker.

Caudalie leke karşıtı kremin bir diğer özelliği ise ciltte zamanla oluşan sivilce ya da yara izlerine karşı oldukça etkili olmasıdır. Sivilceler söndükten sonra ciltte kırmızı ve farklı tonlarda lekeler meydana gelir. Bu izler genel görüntüyü bozabilecek seviyede belirgin bir hal alabilir. Sivilce izlerine karşı da Caudalie kremi kullanabilirsiniz. Bu krem patentlidir. Krem içinde bulunan Viniferine adlı madde aşırı hassas  ciltlerde dahil genel olarak tüm cilt tiplerinde oluşan lekelerin derinine inerek, hücre oluşumunu dengeler, daha parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Caudalie leke karşıtı krem içinde papaya, provitamin B5, üzüm çekirdeği ekstresi, shea yağı bulunmaktadır. Bu doğal içeriğe sahip olan Caudalie leke giderici kremi sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanmanız, lekelerden ve diğer izlerden kurtulmanıza yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir