Caudalie ile Cildinizi Kış Etkilerine Karşı Koruyun

CaudalieMevsimsel ısı farklılıkları, mevsim geçişlerinde vücudumuzun normal işleyici kadar cildi de yakından etkiler. Bu dönemde cilt daha mat, yorgun ve nemsiz görülür. Caudalie bakım ürünleri, cilt problemlerinin üstesinden gelmek için dizayn edilmiş özel ürünlerdir. Mevsim değişikliklerinde cilt bakımının önemi bir adım daha öndedir. Tüm vücut cildini etkileyen mevsim değişikliklerinde cilt bakımı anlamında yapılması ve yapılmaması gerekenler vardır. Öncelikle kış mevsiminde biraz daha az banyo yapılmalı, banyodan sonra cildin beslenmesini sağlamak için Caudalie vücut bakım ürünleri kullanılmalıdır. Kış aylarında cildin yağa ihtiyacı vardır. Bu nedenle kullanacağınız kremler yağ içerikli olmalıdır. Yağ içerikli kremler ciltte suyu tutar ve koruyucu görevi görürler.

Kış aylarında eller sıcak su ile yıkandığından bir süre sonra çatlamaya başlar. Eller yıkandıktan sonra muhakkak Caudalie nemlendirici el kremi kullanılmalıdır. Ellerdeki çatlakların kısa sürede iyileşmesi için gece yatarken ellerin nemlendirilmesi önemlidir. El güzelliği önemlidir. Bayanlar kadar erkekler de ellerinin bakımına önem verirler. Eller çok şeyi anlatır. El ve tırnak güzelliği için özel üretilmiş Caudalie ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz. Hızlı hücre yenileyici özelliği ile tırnakların ve cildin hızlı onarılmasını sağlar. Aynı zamanda cildi soğuk ya da sıcak havaya karşı korur. Soğuk hava en çok yüz ve eller ile temas ettiğinden yüz cildi kadar dudakları da etkiler. Dudaklar soğuk hava ve rüzgar nedeniyle nemini kaybeder ve çatlar. Hatta bir süre sonra dudaklarda derin yarıklar oluşur. Bu yarıklar kötü görünür hatta can yakıcı olabilir.

Caudalie dudak bakım ürünleri ve nemlendiricileri bu noktada faydalıdır. Caudalie dudak bakım nemlendiricilerini kullandıktan sonra üzerine ruj sürebilir, rahatlıkla makyaj yapabilirsiniz. Yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında da cilt kış güneşinden korunmalıdır. Bu dönemde 15 faktörlü korumalı güneş koruyucular kullanılabilir. Bunun yanı sıra cilde yüksek oksijen taşıyacak Caudalie serum ya da kremler kullanılmalıdır. Caudalie ürünleri nemi cildin en alt katmanına taşır ve orada hapseder, kış güneşinin zararlarına karşı cildi korur. Bu ürünler sayesinde profesyonel bakımı evinize taşıyabilirsiniz.

Bronz görünümden kış aylarında da vazgeçmek istemeyenler için Caudalie harika bir ikili set geliştirdi. Caudalie Divine İndulgence Set, nemlendirici vücut yağı ve doğal bronzlaştırıcı vücut losyonundan oluşmaktadır. Öncelikle Caudalie Divine Oil, çok yönlü bir üründür. İçeriğinde üzüm çekirdeği yağı susam yağı, shea yağı bulunmaktadır. Tüm bu yağlar ile cilt beslenir ve hızlı bir şekilde onarılır. Hindistan cevizi desteğiyle cildi yumuşatır. İçeriğindeki doğal yağların muhteşem kokusu, rahatlatıcı ve keyif vericidir. Caudalie Divine yağ kış ve yaz aylarında kullanılabilir. Özellikle güneşlendikten sonra cilde uygulanabilir. Zararlı kimyasallar ve paraben içermeyen doğal bir üründür. Kış aylarında bronz görünmek isteyen bayanlar ya da baylar solaryumu tercin ediyorlar. Fakat solaryum en az güneş kadar cilde zarar veriyor. Bunun bilincinde olmadan sık solaryuma girmek başta cilt kanseri olmak üzere ciddi sağlık problemlerine yol açabiliyor. Sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için Caudalie doğal bronzlaştırıcı vücut losyonu kullanabilirsiniz. Herhangi bir kimyasal madde kullanmadan üretilen bronzlaştırıcı losyon, doğal bronzluk sağlar. Hafiftir ve içeriğinde bitkisel yağlar bulunur. Aynı zamanda tüm cilt tiplerine uygundur. Caudalie bronzlaştırıcı losyon, cilde tatbik edildiğinde ciltte anında kurumaya başlar. Aynı zamanda içeriğinde bulunan inci tozu ile cilt harika bir şekilde parlar. Silikon, renklendirici, paraben ve koruyucu içermez. Temiz ve kuru cilde uygulanmalıdır. Su ile temas ettiğinde etkisini kaybederek ciltten akar.


Kaynakça:

http://www.cilt.net/bronzlastirici-yaglar/ Bronlaştırıcılar hakkındaki bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/caudalie-urunleri Caudalie markası hakkında kapsamlı bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir