Caudalie Duş Jelleri İle Cildinizi Temizlerken Nemlendirin

Caudalie Duş Jelleri İle Cildinizi Temizlerken Nemlendirin

Duş jeli kullanarak cildinize yumuşak bir koku bırakabilirsiniz. Aynı zamanda daha taze ve temiz hissetmenizi sağlayabilir. Eğlenceli ve kolay bir şekilde tüm vücudunuzu duş jelleri ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Fakat duş jeli seçerken kalitesine ve içeriğine dikkat ediniz.

Doğru Duş Jeli Seçme

Vücudunuz için olan doğru duş jelini seçiniz. Kokuları, faydaları ve özellikleri farklı duş jelleri bulunur. Duşta rahatlamak ve harika bir oku sunmak için hoşunuza giden bir koku seçiniz. Serinletici ve ferahlatıcı kokular için portakal, limon ve diğer narenciyeleri seçebilirsiniz. Ayrıca salatalık ve nane kokulu da tercih edebilirsiniz. Rahatlatıcı kokular için lavanta, papatya ve gül deneyebilirsiniz. Tatlı ve hoş kokular için çilek, vanilya ve kakao tercih edebilirsiniz. Duş jellerinin cilt tipinize uygun olmasına ve nemlendirici içerikli olmasına özen gösteriniz. Nem kuruyan cildinizin parlak, yumuşak ve tazen görünmesini sağlar. Hassas cilde sahipseniz İçeriğinde parfüm ve kimyasal madde içermeyen duş jellerini seçiniz. Bu yazımızda size Caudalie markasına ait hassas içerikli duş jelleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Caudalie Duş Jelleri ve Özellikleri

Caudalie Fleur de Vigne Shower Gel

Doğal aktif içerikleri ile vücudu derinlemesine temizler. En hassas ciltlerde sahil tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Duş alırken ve günlük bakımınızı yaparken ideal bir üründür. Formülündeki üzüm çekirdeği ekstresi ile cildin canlı ve parlak görünmesini sağlayabilir. Koruyucu ve sabun katkı maddesi içermez. Hassas içeriği ile cildi kurutmadan ve tahriş etmeden uygulama imkanı sunar. Her duş sırasında kullanılabilir. Formülünde gül, beyaz gül ve üzüm çekirdeği notaları bulunur. Aloe vera ile zenginleştirilmiştir.

Caudalie Vine Peach Shower Gel

Aloe vera ile zenginleştirilmiş tüm ciltlere uygun duş jelidir. İçeriğinde beyaz sedir, incir yaprakları ve bergamot bulunur. Bu formül ile cildinize hoş bir koku bırakır. Sabun içermez ve yüksek toleransa sahiptir. Sodyum Laureth Sülfat içermez. Nemlendirici özelliği ile suyun kurutu etkisi hafifletir. Cilde nem ve canlılık kazandırmak için kullanılabilir.

Caudalie Caudalie Zeste De Vigne Shower Gel

Narenciye, limon çiçeği özü ve portakal özü ile ferah kokuya sahip bir duş jelidir. Cildi beslemek ve temizlemek için ideal bir üründür. En hassas ciltler için bile uygun yapıdadır. Hassas içeriği ile cildin kurumasına ve tahriş olmasına izin vermez. Sabun içermeyen yapısı ile cildin doğal pH’nı bozmadan hijyen sağlamak için kullanılabilir. Nemlendirici özelliği ile cildi temizlerken aynı zamanda yoğun bir nem sunar.

Sünger Seçimi

Sünger kullanın

Süngerlerin gözenekleri olduğu için bol köpük oluşturabilir. Ayrıca cilt üzerinde nazik bir şekilde uygulama imkanı sağlar. Sentetik ve doğal deniz süngeri olarak 3 çeşit sünger çeşidi bulunur. Sentetik sünger plastikten yapılmıştır. Doğal süngerlerden daha yumuşak olma eğilimindedir. Deniz süngeri doğal bir üründür. Genellik bronz ya da kahverengindedir.

Bir lif kabağı veya puf kullanın.

Lif kabuğu ağdaki plastikten yapılmış puf ya da doğal boru şeklinde sünger olarak satın alabilirsiniz. Her ikisi de cildi pul pul dökmek için idealdir. Ancak puf lif kabuğundan daha fazla cilt üzerinde naziktir. Puflar bambu gibi doğal bitkilerin liflerinden yapılmıştır. Lif kabuğu luffa bitkisinden yapılan tüp şeklinde süngerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir